חוות דעת וייעוץ

ניתן להזמין ולקבל חוות דעת לבית משפט בנושאי המומחיות והעניין של פרופ' יצחק כץ: אלרגיה באופן כללי, אלרגיה למזון, תגובות לחיסונים, אסתמה, תגובות אלרגיות ואחרות לתרופות ולחומרים ביולוגיים וכו"'. 

בנוסף לאחרונה יש למפעלים ויצרנים, עניין ניכר בנושא "זיהום" של מוצרים ע"י שאריות חומרים אלרגניים. מצבים העלולים לדרוש Recall של כל האצווה (עם כל המשמעות). שאלות של סימון מוצרים כמכילים או "כעשויים להכיל." 

להזמנת חוות דעת או ייעוץ לכתוב ל [email protected]

דוגמאות של חוות דעת וייעוץ בפוסט. 

קורות חיים ורשימת פרסומים מעודכנת של פרופ' יצחק כץ.

פרופ' יצחק כץ בוגר ביה"ס לרפואה בתל-אביב.
השתלם באלרגיה ואימונולגיה בביה"ח לאסתמה ומחלות אלרגיות (National Jewish Center for Allergy and Respiratory Medicine) בדנוור קולורדו, בשנים 1985-1987
ובמחלות ריאה בילדים בביה"ח לילדים בסנט. לואיס, ארה"ב בשנים 1987- 1988.
בשנת 1988 קבל פרס כמתמחה המצטיין בארה"ב באלרגיה ואימונולוגיה.
בשנים 1989-2016 שמש כמנהל המכון לאלרגיה אסתמה ואימונולוגיה במרכז הרפואי באסה"ר. [גמלאות מבית החולים מפברואר 2016).
בשנים 2000-2002 שימש פרופ' כץ כיו"ר האיגוד הישראלי לאלרגיה ואימונולוגיה קלינית.
בשנים 1997-2000 שמש פרופ' יצחק כץ כמרכז הועדה מטעם ההסתדרות הרפואית בישראל -( הר"י )- לכתיבת ההנחיות לאבחון וטיפול באסתמה.

פרופ' כץ עוסק במחקר בסיסי של מערכת החיסון, מחקרים אפידמיולוגיים בשטחי האסתמה והאלרגיה בישראל ובעולם וכן במחקרים רב לאומיים בשטח של יעילות תרופות באסתמה ונזלת אלרגית.
בשנים האחרונות הגיעו פרופ' כץ וצוותו לתובנות מרכזיות בתחומי האלרגיה למזון ופתח פרויקט ל"רפוי" אלרגיה למזון. בשלב זה לחלב, בוטנים, ביצים שומשום ואגוזים.
בשנת 2015 שמש פרופ' כץ כחבר הועדה הבינלאומית אשר חברה הנחיות למניעת אלרגיה לבוטנים.
פרופ' כץ משמש כפרופסור אמריטוס מן המניין בבית הספר לרפואה באוניברסיטת ת"א.  לרשימת פרסומים המפורטת לחץ

כתובת מרפאה פרטית – רחוב הלח"י 31. בני ברק [קומה ד] (בהמשך וממול לדן דזיין, מול קניון איילון] [המרפאה מחוץ לעיר ומצויה באזור מסחרי בגבול ת"א/רמת גן/בני ברק. חניה חופשית בשפע.
טלפון להזמנת תור –  03-5117060  (24 שעות)

בימי הקורונה בהתאם להנחיות לאותו הזמן- יש להגיע לבד או עם מלווה בודד, מסכה -גם על האף- לרחוץ ידיים עם סבון (זמין בשירותי הלובי) לפני הכניסה.
ניתן לקבל ייעוציים דרך חברות הביטוח חלק מהביטוחים משלימים וכן חוות דעת, תיירות מרפא.
טלפון מרפאה 
03-7587729

 מתן חוות דעת משפטיות ניתן לקבל חוות דעת משפטיות בנושאים של רשלנות רפואית, בעניינים הרלוונטיים – רצוי לפנות דרך עורך הדין. כמו כן חוות דעת ליצרנים/מפעלים וחברות מסחריות בנושא "זיהום" התכולה בשאריות מזון אלרגני. 

מתן חוות דעת משפטיות- לפנות [email protected]

לשאלות עבור פרופ' יצחק כץ לחצו כאן